BRUMA Brightest

Estetinis ilgalaikės kokybės ir blizgesio triumfas.

BRUMA chromavimo procesas lemia intensyvią, ilgalaikę ir atsparią apdailą, kuri atsiranda dėl nuolatinių prekės ženklo investicijų į pažangių technologijų įrangą, kuri leidžia sukurti išskirtinius gaminius, kurie pasižymi ilgaamžiškumu.

Šiame procese laikomasi griežtos kokybės kontrolės metodo, vadinamo BRUMA Brightest, kurio metu mūsų profesionalų atliekama stebėsena užtikrina, kad BRUMA gaminių chromo apdaila išlaikytų pradinio ryškumo intensyvumą, taip atitiktų ilgaamžiškumo ir atsparumo reikalavimus bei užtikrintų, kad vandens čiaupas išliktų nepriekaištingas daugelį metų.

BRUMA Smoth Breeze

Paverskite kasdienius įpročius unikaliais gryno malonumo pojūčiais.

Išskirtinė BRUMA Smooth Breeze kasetė susideda iš aukštos kokybės keraminių diskų, kurie suteikia nepakartojamą glotnumo ir tikslumo pojūtį valdant vandens srautą ir reguliuojant temperatūrą.

Keraminių diskų veikimas, ilgaamžiškumas ir patikimumas užtikrinamas kruopščiu sukepinimo ir patikrinimo procesu, atitinkančiu aukščiausios kokybės gaminio reikalavimus.

BRUMA Air EcoDrop

Naujas panardinimo ir efektyvumo laipsnis.

BRUMA Air EcoDrop sistema įprastą dušą paverčia jutimine terapinių savybių patirtimi. Sukurta siekiant pagerinti gerovės pojūtį ir vandens valdymo efektyvumą, ši sistema užtikrina intensyvesnį ir dinamiškesnį vandens tiekimą, leidžiantį vienu metu sutaupyti vidutiniškai 30 % vandens.

Įsiskverbęs į dušą, vanduo susimaišo su oru, išskirdamas daug deguonies jonų (1L vandens visiškai susimaišo su 3L oro). Taigi vandens srautas tampa vis labiau akcentuojamas ir tuo pačiu lengvesnis, todėl gaunama absoliučiai unikali jutimo patirtis.

„Air EcoDrop“ sistema yra dar vienas įrodymas ne tik apie mūsų įsipareigojimą kurti naujus sprendimus, atitinkančius BRUMA gaminio grožio ir kokybės lūkesčius, bet ir naujų produktų, kurie yra naujoviški efektyvaus vandens valdymo srityje.

BRUMA Eco Drop

Vanduo yra pirminis elementas, esantis BRUMA kilmėje.

Jo išsaugojimas yra esminis įsipareigojimas kuriant mūsų produktus.

Mes prisiimame atsakomybę už efektyvų šio gyvybiškai svarbaus išteklių valdymą, visuose savo čiaupuose įrengdami BRUMA EcoDrop srauto valdymo sistemas.

Ši technologija naudoja oro ir vandens mišinį, kad būtų užtikrintas toks pat svaiginantis komfortas, kurį suteikia didelis srautas, naudojant mažiau vandens.

Mes patvirtiname savo įsipareigojimą sąmoningai naudoti šį gyvybiškai svarbų išteklių, teikdami sprendimus, reguliuojančius vandens srautą ir temperatūrą, pritaikomus prie bet kurio projekto ypatybių ar poreikių, taip pat akivaizdžiai taupydami energiją ir su tuo susijusias investicijas.

Bruma Pure life

Nerūdijantis plienas

Žaliavos yra išskirtinumo esmė. Tikime tikra žaliavų su kuriomis dirbame verte ir vaidmeniu, kurį jos atlieka kaip esminę mūsų kuriamų produktų kokybės dalį.

Dėl stiprios ekologinės prigimties, kokybės ir didelio atsparumo korozijai, kurią sukelia išoriniai veiksniai, pvz., druskinga aplinka ar sieringas vanduo, AISI 316/L nerūdijantis plienas tampa vertingu sąjungininku kuriant unikalius sprendimus rinkoje.

Kaip kilni ir ekologiškai neutrali žaliava, ji garantuoja visišką atitikimą aukščiausiems kokybės, tikslumo ir ilgaamžiškumo standartams, kuriuos BRUMA yra įsipareigojusi pasiūlyti.

BRUMA Ecobrass

BRUMA visada rūpinosi dizainu, funkcionalumu ir gyvenimo kokybe.

Mes tikime savo klientų gerovei skirtų sprendimų įgyvendinimu, siekdami rasti sprendimus, atitinkančius visuomenės sveikatos ir aplinkosaugos poreikius, nepakenkiant mūsų gaminių kokybei ir ilgaamžiškumui.

Pristatydami modelį, pagamintą iš Ecobrass®, buvome pirmasis gamintojas pasaulyje, sukūręs maišytuvą iš šio bešvinio lydinio be jokių toksinių medžiagų pėdsakų. Šį lydinį sudaro 76 % vario (Cu), 21 % cinko (Zn) ir 3 % silicio (Si), todėl jis yra nekenksmingas aplinkai.

Šios žaliavos dėka BRUMA modelis – Adamastor buvo pasirinktas eHco projektui, kurį reklamuoja didžiausia Portugalijos aplinkosaugos grupė Quercus. Šiame ekologiško būsto projekte buvo naudojamos tik darnios plėtros principus atitinkančios medžiagos ir įranga.

BRUMOS pasididžiavimo šaltinis.

BRUMA WaterLess Button

Vandens taupymo mygtukas – norėdami padidinti srautą, paspauskite  mygtuką „WaterLessButton“.

Paprasta funkcija, kuri verčia susimąstyti prieš naudojant daugiau vandens.

BRUMA Comfort Clean

Anti-kalkėjimo  sistema